Haberler...    l    Doğubayazıt Gönül Elçilerini Arıyor...
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
atam.gov.tr
türkiye.gov.tr
tbmm.gov.tr
bimer.gov.tr
Bakanlıklar
Valilikler
Kaymakamlıklar
Sodes.gov.tr


Bulunduğunuz Yer: HABERLER

 KAYMAKAM YILMAZ, EĞİTİM ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR...!
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

    2011 yaz döneminde okullar açılmadan önce gerek kamu imkanlarından gerekse iş adamlarından eğitime destek verilmesi konusunun  da bütün imkanları seferber eden Kaymakam Hüseyin YILMAZ, “Eğitimin kaliteli olabilmesi için öncelikli olarak eğitimin yapıldığı fiziki mekanların eğitim şartlarına uygun hale getirilmesi gerekmektedir.” Diyerek yola çıktı ve ilçede hayırsever işadamlarını ziyaret ederek eğitime destek vermeleri konusunda çağrıda bulundu. Kaymakam YILMAZ, işadamlarından Cemal KARAKURT, Nuri UÇAR, Nuri BORAN, İsmet GÜLTEKİN, İbrahim CEYLAN gibi  bir çok hayırsever iş adamını ziyaret ederek eğitime destek vermelerini istedi. Kaymakam YILMAZ’ın yaptığı çağrıya ilk cevap hayırsever işadamı Cemal KARAKURT’tan geldi. İlçemiz Gazi İlköğretim Okulu genel onarımını üstlenen Cemal KARAKURT “ Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimi için elimizden gelen tüm fedakarlığı göstereceğiz, eğitime desteklerimiz devam edecek dedi.

    Kaymakam YILMAZ diğer işadamlarına da seslenerek “Hergün beni ziyarete gelen vatandaşlarımızın ortak sorunu ben okuyamadım, okuma imkanı bulamadım oluyor. Doğubayazıta geldiğim günden itibaren en büyük sorun ve önem arz eden eğitimi, öncelikli görev olarak seçtim. Bu nedenle Doğubayazıt'ta sorumluluk bilincini taşıyan herkes eğitim ve öğretime önem vermelidir. Bu sorunu hepbirlikte çözeceğiz" dedi.


Bu içerik toplam 526.421 kez gösterildi, Site toplam 1.163.333 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 44 kişi geziyor.

E-posta: 04dogubayazit@icisleri.gov.tr
Tel: 0472 312 60 03 Faks: 0472 312 60 75